Astrálne cestovanie zážitky a návod ako vedome vycestovať

Astrálne cestovanie hlboký vedomý vnútorný zážitok, počas ktorého sa cestovateľ dostane mimo svoje fyzické telo do astrálneho sveta.

Na svoju prvú prvučičkú vedomú astrálnu cestu v roku 2012 veru nikdy nezabudnem. Bol to prenádherný a vzrušujúci zážitok na všetkých úrovniach Bytia. Trénoval som poctivo denne a asi po dvoch týždňoch sa mi to podarilo. Ráno o 4 hodine som sa presunul do podkrovia a zahájil meditáciu.

Po chvíľke sa mi rozvibrovalo celé telo a počul som zvláštne zvuky. Pomaly som sa oddelil od fyzického tela a vzniesol som na vrch izby. Prestúpil stenou a vzlietol na domček. Cítil som neopísateľnú slobodu a ľahkosť duše, ani trochu som sa nebál a ani nebolo veru čoho. Preletel som parkrát po okolí, pozeral som sa na hviezdnatú oblohu a na domček zvrchu a potom ma to po krátkej chvíľke vrátilo späť do tela. Od vtedy som zažil mnoho ciest, ktoré tu budem uverejňovať.

Pobyty v tme a astrálne cesty

Pobyty v tme veľmi napomáhajú k schopnosti vedome opustiť telo, nakoľko v tme si človek veľmi dobre uvedomuje svoje energetické telo. A taktiež a že nie sme telo ktoré má dušu, ale duša ktorá nosí telo. Sme nádherné duchovné bytosti, ktoré tu zažívajú pozemskú v skúsenosť. K tomu tu máme vytvorené Božské telá, o ktoré keď sa pekne staráme, tak je v nich radosť prebývať.

Jednoduchý návod ako vedome astrálne vycestovať mimo svoje fyzické telo.

Astralné cesty - návod
Tu popisujem z môjho pohľadu tri najdôležitejšie kroky, ktoré je dobré pravidelnejšie trénovať ak chceme vycestovať. 

1. Zapisovať si každé ráno sny:

Toto je to dôležité skôr pre tréning podvedomia, ktoré si povie, že je to pre nás podstatné a začne lepšie spolupracovať. Plus sa o sebe každú noc veľmi veľa zaujímavého dozvieme. Sny budú živšie a živšie. Bez zapisovania vyletia z hlavy často krát už po umytí zubov.

2. Natrénovať stav: telo spí a vedomie je bdelé:

Ľahnúť si do postele a prestať sa hýbať. Uvoľniť napätie vo všetkých svaloch. Povoliť najmä tvárové svaly(sánku jemne pootvoriť) ostatné svaly tela budú nasledovať.

Upokojiť aj zreničky, hýbať s nimi len minimálne. Príde úplný Zen“ stav pozorovateľa. Po cca 10min-30min telo zaspí. Ja vtedy počujem ako spokojne dýcha a vnímam už len jemne oblasť hlavy.

3. Opustiť telo:

V tomto stave (hypnagogický stav) je potrebné zotrvať a nazbierať dostatok energie pre odpútanie astrálneho tela od fyzického tela.

V tomto stave sa hrám a presúvam energie z rôznych častí tela do iných, vtedy je to úplne jednoduché. Po istom čase bude energia doslova bublať a je možné sa oddeliť. Zväčša vnímam ako sa prvé oddelia nohy a ruky, následne hlava a potom stred tela. Po oddelení tela sa môže ísť na výlet.

  • stav keď už si necítime fyzické telo a vedomie ostane bdelé je niekedy popisovaný ľuďmi ako nepríjemný až strašný. Ľudia sa desia tejto paralýzy, boja sa že sa im nedá pohnúť telom. Pre mňa je to úplne jeden z najkrajších zážitkov. Telo už totiž „neotravuje“ a môžeme sa hrať s energiami.
  • strach že sa nebudete môcť vrátiť nie je na mieste, na 99% percent prvé vedomé astrálne cestovanie skončí hneď v izbe. Nie je vôbec ľahké sa v astrálnom svete vedome udržať a za stabilizovať. Jedna myšlienka na telo a šup ste nazad.
  • osobne nemám ani jeden „negatívny“ zážitok z ciest. Ak sa človek nebojí, je proste pripravený.
  • chce to aspoň mesiac denného tréningu (3-4x týždenne), ak nie sme extra talentovaný k tomu.
  • ľudia čo sa tomu venujú roky, tak im ide vycestovať do pár sekúnd, doslova lusknutím prstov, ja k nim ešte zďaleka nepatrím. Techník na opustenie tela sú desiatky…

Úplne najdôležitejšie:

Pokúsiť sa vycestovať ráno, nakoľko večer sme už zväčša unavený a zaspíme ľahko. Mne to najlepšie funguje cca po 6 hodinách spánku o štvrtej hodine ráno, keď je telo už oddýchnuté.

Pobyty v tme veľmi napomáhajú k schopnosti vedome opustiť telo alebo vnímať silné vízie a posolstvá.