Rôzne články na tému pobyty v tme.

Skúsenosti klientov, ktorí u nás realizovali pobyt v tme. Mystika a duchovná veda.

  • Článok o účinkoch pobytov v tme. Účinky pobytov v tme boli veľmi dobre známe už starovekým jogínom a mníchom, ktorí boli utiahnutí v jaskyniach alebo tmavých múroch kláštorov, kde pracovali na svojom duchovnom raste. Čítať viac..
  • Strava počas terapie tmou. Veľmi dôležitým faktorom počas pobytu v tme je strava. V tomto článku sa pozrieme aká výživa najlepšie vyhovuje ľuďom, ktorí absolvujú pobyt v tme a prečo je dôležité aby bola individuálna. Čítať viac..
  • Pobyty v tme – pôvod a história. Zmienky o meditačných pobytov v tme sa objavujú naprieč rôznymi kultúrami a duchovnými tradíciami. Adepti jogy, mystici, mudrci, hľadači pravdy, nábožensky založení ľudia, využívali pobyty v tme už tisícky rokov, na rozvíjanie vnútornej múdrosti, duchovnej jasnozrivosti Čítať viac..
  • Je pobyt v tme pre mňa vhodný? Občas sa stretávame s touto otázkou či je pobyt v tme pre „mňa vhodný“. V našej kultúre sme si od detstva vypestovali pocit strachu zo tmy a vedomie cítiť sa v nej nekomfortne. Čítať viac..
  • Astrálne cestovanie – ako vedome vycestovať. Jednoduchý návod ako vedome astrálne vycestovať mimo svoje fyzické telo. Pobyty v tme výraze prehlbujú schopnosti a danosti vedome astrálne cestovať. Čítať viac..
  • Astrálne cesty zážitky. Pobyty v tme veľmi napomáhajú k schopnosti vedome opustiť telo. V tomto článku zapisujem zážitky z astrálnych ciest, ktoré sa mi dejú počas dní a keď som v tme. Čítať viac..
 

Izba - pobyty v tmePobyty v tme