Astrálne zážitky časť 1.

Tu na tejto stránke postupne zapisujem zážitky z môjho astrálneho denníka, ktoré sa mi diali a dejú od roku 2012. Základné info čo sú astrálne cesty nájdete tu.

Krátke cesta s pozretím sa na vlastné telo

Pomaly som sa posadil z tela von. Bolo asi skoro ráno. Šlo to celkom ľahko, len som sledoval zvuk v ušiach a prišli vibrácie. Bol som veľmi bdelý a vedomý keď sa to dialo. Trochu som sa rozhliadol po izbe a šiel som von cez stenu. No zasekol som sa v nej. Nedalo sa mi prejsť, tak som si spravil malý rozbeh a šup už som bol za domom. Trochu som sa prechádzal. Napadlo ma že si pozriem svoje fyzické telo v posteli. Vrátil som sa k oknu, trochu som sa vzniesol do výšky a videl som ako mi trčia nohy z periny. Veľmi zaujímavý pocit. No ako náhle som sa zameral viacej na skúmanie svojho ležiaceho fyzického tela, tak ma to vtiahlo späť.

Stretnutie s otcom a prechod do inej dimenzie

Výstup tela bol veľmi zaujímavý, ako som sa snažil odpútať, tak som začal rotovať a keď som sa párkrát otočil, tak ma to uvoľnilo z tela. Hneď na to som stretol v izbe svetelnú bytosť. Zobrala ma do výťahu. Výťah sa pohol smerom dole, dvere sa otvorili a bol tam otec. Bol úplne zdraví, nič nerozprával, hneď som ho objal. Boli sme dojatí (Pozn. v tomto fyzickom svete už nežije). Vzápätí ma to zobralo do inej dimenzie. Vyzerala veľmi farebne až skoro rozprávkovo. Objavili sa tam bytosti, pripomínali mi druidov. Previedli ma ich lesnatou krajinou a zobrali do ich veľkolepého podzemia pod stromami. Po stenách som videl silné korene stromov. Ukazovali mi ako robia liečivé nápoje. Boli veľmi tichý a priateľský. Páčilo sa mi tam s nimi.